Uitslagen voorjaarscompetitie 2016

knltb

Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond Regiocompetitie Noordoost Voorjaar 2016, uitslagen & stand per: 23-05-2016

Dinsdag Middag 1e klasse Dames dubbel 17+

T.V. Ready 1 – T.C. De Harkema 1 uitslag 2-2
T.S.O. 2 – T.V. Ysbrechtum 1 uitslag 1-3
T.S.O. 1 – T.C. Dokkum 1 uitslag 3-1
T.V. Oranjewoud 1 – S.L.T.C. De Vliegende Bal 1 uitslag 3-1 

Stand

 1 T.V. Ysbrechtum 1  6 – 16
2 T.V. Ready 1  6 – 15
2 T.C. De Harkema 1  6 – 15
4 T.S.O. 2  6 – 12
5 S.L.T.C. De Vliegende Bal 1  6 – 11
6 T.S.O. 1  6 – 10
7 T.C. Dokkum 1  6 – 9
8 T.V. Oranjewoud 1  6 – 8

Dinsdag Avond 5e klasse Dames dubbel 17+

T.C. De Beampipers 5 – T.C. De Harkema 1 uitslag 2-2
T.V. Buitenpost 1 – Dúndelle 1 uitslag 2-2
T.I.O.L. 2 – T.S.O. 4 uitslag 2-2
T.C. De Delte 2 – T.V. Douwekamp 1 uitslag 2-2

Stand

1 T.C. De Harkema 1  6 – 18
2 T.C. De Beampipers 5  6 – 15
3 T.S.O. 4  6 – 14
4 T.V. Douwekamp 1  4 – 12
5 T.C. De Delte 2  6 – 11
6 T.I.O.L. 2  5 – 7
7 Dúndelle 1  5 – 6
8 T.V. Buitenpost 1  6 – 5

Woensdag Avond 5e klasse Heren dubbel 35+

T.C. Dokkum 5 – T.C. De Harkema 1 uitslag 2-2
T.C. De Beampipers 4 – T.V. Oerterp 3 uitslag 4-0
T.C. Boornbergum ’80 1 – T.C. Metslawier 2 uitslag 0-4 

Stand

 1 T.C. De Beampipers 4  4 – 13
2 T.C. Dokkum 5  4 – 12
3 T.C. Metslawier 2  5 – 11
4 T.C. De Harkema 1  4 – 8
5 T.V. Oerterp 3  4 – 6
6 T.C. Boornbergum ’80 1  5 – 6
7 T.V. Buitenpost 2  4 – 4

Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 17+

T.C. Boornbergum ’80 1 – T.C. Tijnje 1 uitslag 1-3
Groninger Lawn Tennis Bond 4 – T.C. Lauswolt 1 uitslag 4-0
T.S.O. 2 – T.C. De Harkema 1 uitslag 2-2
T.C. De Beampipers 4 – D.L.T.C. – Drachten 1 uitslag 2-2 

Stand

1 T.S.O. 2  5 – 17
2 D.L.T.C. – Drachten 1  5 – 13
3 T.C. De Harkema 1  5 – 12
3 T.C. Tijnje 1  5 – 12
5 Groninger Lawn Tennis Bond 4  5 – 10
6 T.C. Boornbergum ’80 1  5 – 9
7 T.C. De Beampipers 4  5 – 6
8 T.C. Lauswolt 1  5 – 1

Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 17+

T.C. De Harkema 2 – T.S.O. 4 uitslag 3-1
T.C. De Beampipers 5  – Tennisferiening Feanwâlden 1 uitslag 2-2
L.T.C. Gorredijk 2 – T.C. Boornbergum ’80 2 uitslag 1-3
T.C. Metslawier 1 – Groninger Lawn Tennis Bond 6 uitslag 0-4

Stand

1 Groninger Lawn Tennis Bond 6  5 – 18
2 T.C. De Harkema 2  5 -16
3 T.S.O. 4  5 – 13
4 T.C. De Beampipers 5  5 – 8
4 Tennisferiening Feanwâlden 1  5 – 8
6 T.C. Boornbergum ’80 2  5 – 6
6 L.T.C. Gorredijk 2  5 – 6
8 T.C. Metslawier 1  5 – 5

Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd dubbel 17+

T.V. Marslach Eastermar 1 – T.C. Lauswolt 1 uitslag 2-2
T.C. Damwâld 1 – T.C. De Beampipers 2 uitslag 2-2
T.C. De Harkema 1 – D.L.T.C. – Drachten 2 uitslag 3-1
Norger T.V. 1 – Bildtse T.C. B.T.C. 1 uitslag 4-0

Stand

1 Norger T.V. 1  5 – 20
2 T.C. De Harkema 1  5 – 15
3 D.L.T.C. – Drachten 2  5 – 11
4 T.C. Damwâld 1  5 – 8
5 Bildtse T.C. B.T.C. 1  5 – 7
5 T.V. Marslach Eastermar 1  5 – 7
5 T.C. Lauswolt 1  5 – 7
8 T.C. De Beampipers 2  5 – 5

Zaterdag Hele dag 3e klasse Gemengd dubbel 17+

T.C. Nienoord 1 – T.V. Grouw 2 uitslag 2-2
D.L.T.C. – Drachten 3 – T.C. De Harkema 2 uitslag 3-1
T.C. De Beampipers 3 – S.V. A.S.C.’75 1 uitslag 0-4
T.S.O. 1 – T.V. De Leechkamp 1 uitslag 4-0

Stand

1 S.V. A.S.C.’75 1  5 – 19
2 D.L.T.C. – Drachten 3  5 – 14
3 T.C. De Harkema 2  6 – 12
4 T.V. Grouw 2  5 – 10
5 T.C. De Beampipers 3  6 – 10
6 T.C. Nienoord 1  5 – 9
6 T.S.O. 1 5 9 8 T.V. De Leechkamp 1  5 – 1

Zaterdag Hele dag 3e klasse Gemengd dubbel 17+

T.V. St. Jacob 1 – T.C.W. 2 uitslag 4-0
T.V. Grouw 1 – T.V. Makkum 1 uitslag 1-3
L.T.C. IJlst 1 – T.C. Metslawier 1 uitslag 3-1
Franeker Tennis Club 2 – T.C. De Harkema 3 uitslag 3-1

Stand

 1 T.V. St. Jacob 1  5 – 17
2 T.V. Makkum 1  5 – 16
3 T.V. Grouw 1  5 – 12
4 Franeker Tennis Club 2  5 – 8
4 T.C.W. 2  5 – 8
6 L.T.C. IJlst 1  5 – 7
7 T.C. Metslawier 1  5 – 6
7 T.C. De Harkema 3  5 – 6