Teams voorjaarscompetitie 2018

 

Teams voorjaarscompetitie 2018 T.C. De Harkema

T.C. De Harkema 1

Heren dubbel 35+ Woensdag Avond

4e klasse – Afdeling 8

Jan van Doezum (M, 29555892)
Jan van Helden (M, 10068457)
Ernst Sentner (M, 10068678)
Wiebe Dijkstra (M, 11288361)

 

 

 Teams:

De Leechkamp 2

TSO 2

Metslawier 1

Dokkum 3

ASC ’75 1

De Delte 2

Kollum 1

De Harkema 1

 

 

T.C. De Harkema 2

Heren dubbel 35+ Woensdag Avond

5e klasse – Afdeling 10

Wierd Kooistra (M, 11288434)
Aart Jan Reinsma (M, 11490527)
Jan Reinsma (M, 11474564)
Reinder Dijkstra (M, 11288353)
Aschwin Gerdez (M, 26857782)

 

Teams

De Leechkamp 3

Metslawier 2

TSO 4

TCZ 2

De Harkema 2

Trynwalden 2

Buitenpost 2

 

 

 

Stand en wedstrijdschema

 

Ronde 1

Woensdag 11-04-2018

DE LEECHKAMP 3METSLAWIER 2   4-0

FEANWALDEN 2BUITENPOST 2   3-1

TSO 4TCZ 2   3-1

DE HARKEMA 2TRYNWALDEN 2  0-4

Ronde 2

Woensdag 18-04-2018

DE LEECHKAMP 3 TCZ 2

TRYNWALDEN 2FEANWALDEN 2   1-3

TSO 4 – METSLAWIER 2   2-2

BUITENPOST 2 – DE HARKEMA 2   3-1

Ronde 3

25-04-2018

DE LEECHKAMP 3BUITENPOST 2

FEANWALDEN 2 – METSLAWIER 2  

TSO 4TRYNWALDEN 2

DE HARKEMA 2 – TCZ 2

Ronde 4

Woensdag 09-05-2018

TCZ 2FEANWALDEN 2

TRYNWALDEN 2 – DE LEECHKAMP 3

METSLAWIER 2DE HARKEMA 2

BUITENPOST 2 – TSO 4

Ronde 5

16-05-2018

DE LEECHKAMP 3TSO 4

TRYNWALDEN 2BUITENPOST 2

METSLAWIER 2TCZ 2

DE HARKEMA 2FEANWALDEN 2

Ronde 6

Woensdag 23-05-2018

TCZ 2TRYNWALDEN 2

FEANWALDEN 2 – DE LEECHKAMP 3  

TSO 4DE HARKEMA 2

BUITENPOST 2 – METSLAWIER 2

Ronde 7

Woensdag 30-05-2018

DE LEECHKAMP 3DE HARKEMA 2

TRYNWALDEN 2 – METSLAWIER 2  

TSO 4FEANWALDEN 2

BUITENPOST 2 – TCZ 2

 

T.C. De Harkema 1

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e klasse – Afdeling 3

Helena Postma (V, 26166690)
Annetta van der Meer (V, 11490349)
Wiebe-Steven van der Meer (M, 16459083)
Rene Leerstra (M, 28609794)

 

 

 

Teams

DE BEAMPIPERS 6

‘T NYLAN 2

LAUSWOLT 1

KOLLUM 1

BOORNBERGUM ’80 2  

DE HARKEMA 1

FEANWALDEN 1

DLTC-DRACHTEN 3

 

T.C. De Harkema 2

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e klasse – Afdeling 15

Marco van Houten (M, 17759536)
Tina Weening (V, 12153494)
Wietske van der Tuin (V, 21727767)
Marc IJtsma (M, 23203056)

Teams 

WENINGEWALDE 1

TSO 3

DE HARKEMA 2

          ADUARD 2         

MARUM 1

DE MARSCH 3

BUITENPOST 1

GRONINGER LTB 5

Stand en wedstrijdschema

 

Ronde 1

Vrijdag 06-04-2018

WENINGEWALDE 1TSO 3   1-3

DE HARKEMA 2ADUARD 2   4-0

MARUM 1DE MARSCH 3   0-4

BUITENPOST 1GRONINGER LTB 5   0-4

Ronde 2

Vrijdag 13-04-2018

TSO 3DE HARKEMA 2   1-3

GRONINGER LTB 5 – MARUM 1   3-1

DE MARSCH 3BUITENPOST 1   2-2

ADUARD 2  – WENINGEWALDE 1   0-4

Ronde 3

Vrijdag 20-04-2018

WENINGEWALDE 1GRONINGER LTB 5

DE HARKEMA 2DE MARSCH 3

MARUM 1 – ADUARD 2

BUITENPOST 1 – TSO 3

Ronde 4

Vrijdag 11-05-2018

TSO 3MARUM 1

GRONINGER LTB 5 – DE HARKEMA 2  

DE MARSCH 3 – WENINGEWALDE 1

ADUARD 2  – BUITENPOST 1

Ronde 5

Vrijdag 18-05-2018

TSO 3ADUARD 2

DE MARSCH 3GRONINGER LTB 5

WENINGEWALDE 1DE HARKEMA 2

MARUM 1BUITENPOST 1

Ronde 6

Vrijdag 25-05-2018

GRONINGER LTB 5 – TSO 3 

DE HARKEMA 2MARUM 1

ADUARD 2DE MARSCH 3

BUITENPOST 1 – WENINGEWALDE 1 

Ronde 7

Vrijdag 01-06-2018

DE MARSCH 3 – TSO 3  

ADUARD 2GRONINGER LTB 5

WENINGEWALDE 1MARUM 1

DE HARKEMA 2BUITENPOST 1

 

 

 

T.C. De Harkema 3

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e klasse – Afdeling 2

Erwin Broos (M, 17932173)
Cedy Broos- van der Velde (V, 19036256)
Appie van der Veen (M, 23789700)
Linda van der Veen – Tuinstra (V, 16842464)

Teams

GRONINGER LTB 9

GRONINGER LTB 8

‘T NYLAN 5

ATW 6

DLTC-DRACHTEN 2

DLTC-DRACHTEN 4

DE HARKEMA 3

DE BEAMPIPERS 4

Stand en wedstrijdschema

T.C. De Harkema 1

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

1e klasse – Afdeling 1

Gaike van der Meer (V, 11288442)
Renske Borger (V, 11939761)
Jan van Doezum (M, 29555892)
Jan van Helden (M, 10068457)

Teams

DE HARKEMA 1

IN ET HOOLT 1

NORG 1

BUITENPOST 1

ATW 1

APPELSCHA 1

GORREDIJK 1

GAASTERLAND 1

T.C. De Harkema 2

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

3e klasse – Afdeling 2

Gosse van der Meer (M, 11309768)
Ernst Sentner (M, 10068678)
Geke van der Molen (V, 11288450)
Alie Veenstra (V, 24577502)

Teams 

LAUSWOLT 3

NIENOORD 2

METSLAWIER 1

DE HARKEMA 2

TCZ 1

TSO 1

DE MEPSCHE 1

DE WILP 1

T.C. De Harkema 1

Dames dubbel 17+ Dinsdag Middag

1e klasse – Afdeling 1

Renske Borger (V, 11939761)
Gaike van der Meer (V, 11288442)
Geke van der Molen (V, 11288450)
Tina Weening (V, 12153494)

Teams

READY-HARLINGEN 1

YSBRECHTUM 1

STEENWIJK 1

DE HARKEMA 1

TSO 1

TSO 2

TRYNWALDEN 1

DOKKUM 1

T.C. De Harkema 1

Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond

4e klasse – Afdeling 2

Alie Huitema (V, 15042863)
Alie van der Tuin (V, 29550742)
Anneke Hoeksma (V, 29977355)
Heleen van der Veer (V, 27981649)

Teams

TRYNWALDEN 3

TRYNWALDEN 2

DE HARKEMA 1

DOKKUM 1

GOUTUM 3

GOUTUM 2

TSO 3

DOUWEKAMP 1